.

.

SHANY 'Безвременски Убавината Комплет - 36 Око Сенки, 6 Blushes, Мини Маскара, и Applicators

SHANY 'Безвременски Убавината Комплет - 36 Око Сенки, 6 Blushes, Мини Маскара, и Applicators

DEN 427.44

Износ
Во продавницата.

'Безвременски Убавината" Комплет од SHANY носи најмногу сакаше бои во убавина.Шест мат прав blushes (buildable покриеност) кои комплимент повеќето тонови на кожата.Големиот вкупно 34 вистинската боја и мека на допир око сенки со мат и бисер завршува.Дополнителни изненаден се вградени огледало, патување големина шминка applicators и мини маскара.SHANY е член на КАРТАТА и нашите производи се произведени без суровост – дизајниран од страна на шминка професионалци во U. S. A.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите