.

.

Премногу се Соочуваат Подобро Од Секс Маскара Дуо Сет (Целосна Големина и Патување Големина), Unbox

Премногу се Соочуваат Подобро Од Секс Маскара Дуо Сет (Целосна Големина и Патување Големина), Unbox

DEN 1029.36

Износ
Во продавницата.

Премногу се Соочуваат Подобро Од Секс Црна Маскара Целосна Szie : 0.27 оз , Unbox.Премногу се Соочуваат Подобро Од Секс Маскара за Црно Мини Патување големина : 0.17 оз , unbox. 100% видов повеќе удари со камшик*, 100% видов драматични волумен*, 93% се виде основа за совет навивам*.Неверојатно маскара која обезбедува целосна, дефинирани, неверојатно трепките со само еден слој.Премногу се Соочуваат Подобро Од Секс Маскара : Дизајнирани со hourglass во форма на четка да се одделат, грбот и навивам секој lash да сладострасна совршенство, оваа маскара испорачува најдлабоките, најинтензивна дупка со доказ црна.Еден грб на саѓи, колаген-подгреан формула обезбедува целосна трепките се протегала до неверојатно должини; две палта испорачува трепките кои се дури и повеќе претрупан, завиткан и драматични; и три помага да се постигне најинтензивна црна, преголеми, мултидимензионална трепките е можно.Acacia Senegal дрво, екстракт храни, густо и заклучување кадрици на своето место.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите