.

.

Propolia® Органски Маска За Коса

Propolia® Органски Маска За Коса

DEN 553.20

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Propolia Органски Косата Маска.Составен од 99% природни состојки и 38.5% органски состојки, оваа маска за коса е сертифициран од страна Ecocert и Cosmebio.Главните активни состојки сите имаат emollient и/или навлажнувачки, негување својства, кои се идеални за кршливи и сува коса.Тоа е dermatologically тестирани и се класифицирани како не-иритирачки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите