.

.

Чистење Маска со Лимон 500 ml од Christophe Робин, SG_B01DJERM3Q_US

Чистење Маска со Лимон 500 ml од Christophe Робин, SG_B01DJERM3Q_US

DEN 1727.76

Износ
Во продавницата.

За Обоена коса, Истакна коса ; Оштетена коса ; Чувствителни на косата.Користи онолку пати колку што е потребно.Нежно чисти ; Длабоко ја храни ; Печати во боја, Остава неверојатен сјај.Култот чистење, 3-во-1 за обоени, истакна или чувствителни на косата.Ова чистење маска е детергент-слободен и има киселина p H за крајната Не-Poo за нега на коса.Ја одржува вашата боја, сјај и длабоко ја храни косата влакна.Paraben, силикони, SLS и colorant-слободни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите