.

.

Argan Масло Маска за Коса - Длабоко средството за смекнување на косата Третман за Сува Оштетена Коса - Мароко Сплит Крајот Крем, Хидратантен Производ

Argan Масло Маска за Коса - Длабоко средството за смекнување на косата Третман за Сува Оштетена Коса - Мароко

DEN 595.20

Износ
Во продавницата.

ХИДРАТАНТЕН : Ова argan масло маска од Чиста Природа Лукс Бањата е длабоко средството за смекнување на косата третман на вашата коса е викајќи за; Оваа длабока балсам за сува, оштетена коса е богата со Morrocan argan масло се користи за генерации да се третираат сплит завршува и сува насоки.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Чиста Природа Лукс Спа маска за коса поставени се напојува од страна на Мајката Природа; Богата со argan масло за коса како и кавијар екстракт и хидролизирани keratin за дополнителна влага, нашата коса третман за сува, оштетена коса е надополнет со еден допир на природата.ЕКСТРА ЗАШТИТА : Оваа длабока балсам за оштетена коса е дизајниран да се остави во, со Morrocan масло слој секое влакно; Ова значи дека нашите длабинско кондиционирање на косата маска формира заштитен слој за вашата коса, чувари против оштетување на изложеност и загадувањето.СУЛФАТ СЛОБОДНИ : Ова argan масло на косата третман никогаш не се тестираат врз животни и е без суровост; Најдобро од сите, Чиста Природа Лукс Спа argan масло, средството за смекнување на косата маска не содржи сулфати или parabens; Нашите нега на коса производи за жените се формулирани во консултација со салон специјалисти.СЈАЈНА КОСА : Нашата argan масло на косата маска ќе те оставам со прекрасни, елегантни косата природно паѓа светлината и на луѓето внимание; За убава заклучува дека претставуваат најдобрата верзија од вас, доверба само Чиста Природа Лукс Спа Morrocan argan масло кондиционирање на косата третман.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите