.

.

Авто-Греење на Парно Око Маска Компресира за Сува & Уморни Очи, Најдолго Трае (40+ минути), за Еднократна употреба, Без Микробранова, Спиете Подобро, Главоболка Олесну?

Авто-Греење на Парно Око Маска Компресира за Сува & Уморни Очи, Најдолго Трае (40+ минути), за Еднократна употреба,

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Овие само-греење маски се совршени за ослободување на сува, уморни очи и принудувајќи се себе си да се опуштите и да земе еден момент за себе.За 30 минути, се искапат твоите очи во топлина и топлина.Нека вашиот ум талкаат и вашите проблеми се стопи.Секоја кутија доаѓа со 5 поединечно запечатени маски, кои автоматски ќе се загрее еднаш на фолија пакет е отворена - тоа е како магија!.Без расчистување или првично работа потребно; за еднократна употреба & мирис-бесплатно со топлината на ~100°С трае 40+ минути.Уво циклуси изработени од ткаенина, не еластична, за удобност.Загарантирана да изгледаат добро на вашиот ноќната!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите