.

.

Против Стареење Дома Лицето за Полнење за Жени со Хималаите Билки: Органски Индискиот Исцелување Глина Маска: ги Отстранува Темните Дамки, Мртвата Кожа & Blackheads, Чис?

Против Стареење Дома Лицето за Полнење за Жени со Хималаите Билки: Органски Индискиот Исцелување Глина

DEN 887.76

Износ
Во продавницата.

100% ЧИСТА АНТИОКСИДАНС SET - Прекрасен Асортиман од страна на Божицата Мешавина на Арабика Кафе со Чистење, Бадеми и Ориз Ензим за Лице, Бентонит Глина/Индиски Глина Маска и се Искачи на Вода, Tagete Навлажнувачки Лицето Тонер, Сад, со Лажица, Четка и заврши тоа Како да го користите DIY водич.ХЕМИСКИ СЛОБОДНИ & произведени без СУРОВОСТ - Божица се Вклопуваат за Нега на Кожата во Собата и колекции е создадена со 100% Природни Состојки и Никогаш не се Тестираат врз Животни.Исполнет со 100% Чиста компоненти како што е споменато да се Подмлади и да се Релаксираат додека Мазнење и Навлажнувачки Кожата.СПА КВАЛИТЕТ на РЕЗУЛТАТИТЕ ДОМА - Нашите Рутина Помага Мазни Брчките и Фините Линии, Борба против Воспаление, Поправка на Оштетените Клетки на Кожата, Фирмата Лицето, да се Заштити Кожата од Сонцето, Заличи на Очите, се Третираат Акни и Намалување на Пигментација.СПА ПОДАРОК СЕТ ЗА ЖЕНИТЕ - Нашата Исклучителна Пакување и Премиум Производи Спакувани во Убава Кутија со Божица Смеса.тоа го Прави Совршен Подарок за Божиќ, Нова Година, Родендени, Празници, Годишнини, Ден на Мајката и Денот на Вљубените, Свадбен Подарок или Без Причина на Сите!.НАПРАВЕНИ ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : Detox и полски вашиот Кожата со нежно Отстранување на Несаканите Токсини од Порите, Додавање на Влага, и Балансирање Системски p H за двете Суви и Мрсна типови на кожа.Се изврши комплетна рутински два пати неделно за најдобри резултати.Видливи промени во 4-6 недели.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите