.

.

ouman Мотор Шасија Заштита Покрие Мотор Мотор Шасија Пропадна Плоча Заштитник Покрие Guard Штит за Husqvarna Svartpilen 401 250 Vitpilen 250 2018-2020 2021 (Боја : Титаниум)

ouman Мотор Шасија Заштита Покрие Мотор Мотор Шасија Пропадна Плоча Заштитник Покрие Guard Штит за Husqvarna

DEN 5386.56

Износ
Во продавницата.

Убав додаток за вашиот омилен мотоцикл.Трајност Пропадна плоча изработени од високо-трајни дебели челик , кој го направи плоча се силни и издржливи, не е лесно да ' рѓа.Тие се дизајнирани да понудат целосна заштита на моторот покритие или опрема кутија.Висок квалитет на мешавина материјал го прави заштита опфаќа слајд на земјата кога несреќа со не попуштат како редовни заштита брзини.Тие нема да бидат испукани дури и ако мотор ќе падне.Овие капаци можат да бидат брзо и лесно да се инсталира за да постоечка инсталација поени на вашиот мотор.Дизајнот на главата guard што следува оригиналниот дизајн.Линиите се направи велосипед се погледне повеќе модерни.Изработени според оригиналната продукција спецификации, во согласност со строги стандарди за квалитет.Купи со доверба!.Боја : Титаниум.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите