.

.

ouman Мотор Шасија Заштита Покрие Мотор Мотор Шасија Заштитна Маска за Б-M-W G310GS G310R Мотоцикл Експедицијата Пропадна Плоча Guard 2017 2018

ouman Мотор Шасија Заштита Покрие Мотор Мотор Шасија Заштитна Маска за Б-M-W G310GS G310R Мотоцикл Експедицијата

DEN 5274.24

Износ
Во продавницата.

Убав додаток за вашиот омилен мотоцикл.Издржливи : Цилиндар на главата поклопецот е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, боени, анти-корозија, анти- ' рѓа, анти-триење, анти-оксидација, не-деформација, не е лесно да се оштети, обезбедувајќи максимална сила и издржливост, значително проширување на неговата служба за живот.Функционалноста Ова пропадна плоча е дизајниран за да ги заштити вашиот велосипед со мотор и на издувните гасови насловот од кал, други остатоци и камен несреќа.Лесно да се инсталира Не се намали или модификации се потребни.Изработени според оригиналната продукција спецификации, во согласност со строги стандарди за квалитет.Купи со доверба!.За Б-M-W G310 GS G310 R Мотоцикл Експедицијата Пропадна Плоча Мотор Шасија Заштитна Маска Guard Features : Изградени од 5083 магнезиум алуминиумски материјал, 3мм влијание сила.Ласерско сечење electrolytic sandblasting, голема трајност.Лесен, лесен за расклопување и чистење.Подобрување на одржување простор.Лесно да се инсталира, директна замена на масло или масло филтер, нема потреба да се размонтираат на моторот и шасијата.Одговара за BMW G310 R 2016-2018, за BMW G310 GS 2017-2018 (НИ 2018, велика БРИТАНИЈА 2017-2018).Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : 5083 Магнезиум Alloy Color : Silver Package Тежина : 1391-1395g Fitment : за Б-M-W G310 R 2016-2018for Б-M-W G310 GS 2017-2018 (НИ 2018, велика БРИТАНИЈА 2017-2018)Пакет : 1 * Мотор Мотор Шасија Заштитна Cover1 * Сет за Монтажа Accessories Quality Уверување : Наши производи имаат положено за квалитет проверка пред заминувањето на фабриката.Ако имате било какви прашања во врска со производот или не се задоволни со производот, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
5083 Magnesium Alloy
Color:
Silver
Package Weight:
1391-1395g
Fitment:
for B-M-W G310R 2016-2018 :
for B-M-W G310GS 2017-2018 (US 2018, UK 2017-2018) :
Package:
1 * Motorcycle Engine Chassis Protective Cover :
1 * Set of Mounting Accessories :
Quality Assurance:
Our products have passed quality inspection before leaving the factory. If you have any questions about the product or are not satisfied with the product, please contact our customer service.

Им се допаѓа и на купувачите