.

.

Обоени Маскирање Лента, 1 Инч x 11 Метри-6 Бои Сликари Лента за Уметности и Занаети, Декоративна Хартија Лента за Деца Наставниците Училиште Училница & Уметници Етикет

Обоени Маскирање Лента, 1 Инч x 11 Метри-6 Бои Сликари Лента за Уметности и Занаети, Декоративна Хартија Лента

DEN 2112.00

Износ
Во продавницата.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 x Маскирање Ленти, Секоја 10 Метри Долго ,димензии : 1 инч(25мм). 6 БОИ : Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Небо, сина и Виолетова.ПОВЕЌЕ НАЧИНИ НА УПОТРЕБА : Сликарство, канцеларија за кодови означување, спреј сликарство, кожа шанса, ѕид демаркацијата, дома декорација, DIY рачно изработени.ЛЕСНО ДА се СОЛЗА И НАПИШЕТЕ : Стапчиња и го Држи Цврсто Во Место Без некоја Солза Или Виткање, лесно да се отстранат withand без оштетување на површини.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : шарени хартиена трака е направен од biodegradable палачинка хартија, која е не-токсични, киселина-слободни и мирис, правејќи го безбедно да се користи.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 x Маскирање Ленти, Секоја од 11 Метри Долго ,димензии : 1inch(25мм).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите