.

.

10ml Лимфни Одвод Artemisia Argyi Масажа Масло,Релаксирачки Активни Масажа на Телото Стружење Масло,Масажа, Спа Масла за Нега на Тело (2 парчиња)

10ml Лимфни Одвод Artemisia Argyi Масажа Масло,Релаксирачки Активни Масажа на Телото Стружење Масло,Масажа,

DEN 126.24

Износ
Во продавницата.

【Сите природни Билни Масла】Lymphdraining artemisia argyi massageoil е сите природни билни масла кои се специјално формулиран за да помогне да се излечи lymphedema, пајакот вени, проширените вени. 【Безбедно Состојки】Ова Масло е Специјално Екстракти од Органски Состојки за Побезбедна и поефикасна Резултат.Тоа Е Главниот Клуч Состојка на Хербални Artemisia Argyi. 【Органски Формулиран 】Оваа моќна органско масло е формулиран за да се намали отокот и како тоа unblocks на запушена лимфни јазли и се намалуваат масното ткива и масните клетки. 【Се релаксираат Терапевтски】Lymphdraining artemisia argyi massageoil има затоплување и ефектот што кога масиравме на телото и погодената област дава смирувачки, смирувачки, и ефикасен резултат. 【Едноставен за Употреба】Тоа е многу лесен за употреба, само масажа на нафта 1-2 пати дневно за лимфна дренажа, се фокусира на места околу вратот, колена, и пазуви.Апликацијата после топла бања се препорачува.Спецификација : Нето содржина : 10ml Тип Кожа : Општа Нега Делови : вратот, нозете, задникот, половината, нозете, телото Производ се Вклучени : 1 Buc * Lymph Draining Artemisia Argyi Масажа на Нафта или 2 Компјутери * Lymph Draining Artemisia Argyi Масажа на Нафта или 3 Компјутери * Lymph Draining Artemisia Argyi Масажа Масло Забелешка : 1.Бремените жени не треба да го користат. 2.Ве молиме овозможи 1-3g разлики поради прирачник за мерење. 3.Поради различни компјутерски екран бои, боја на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Параметрите на производот

Net content:
10ml
Skin Type:
General
Care Parts:
neck, feet, buttocks, waist, legs, body
Product Included:
1 Pcs * LymphDraining Artemisia Argyi Massage Oil :
2 Pcs * LymphDraining Artemisia Argyi Massage Oil :
3 Pcs * LymphDraining Artemisia Argyi Massage Oil :
Note:
1.Pregnant women should not use it. :
2.Please allow 1-3g differences due to manual measurement. :
3.Due to different computer display colors, the color of the actual item may vary slightly from the above images. :

Им се допаѓа и на купувачите