.

.

Црна Кањонот Лаванда Камилица & Еукалиптус Миризливи Телото Масло, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Лаванда Камилица & Еукалиптус Миризливи Телото Масло, 4 Мл (2 Парчиња)

DEN 814.56

Износ
Во продавницата.

Мирис : Развивам со Лаванда, Камилица, и Еукалиптус.Лесни тело масло pampers на вашата кожа како чиста moisturizer, кој веднаш vanishes и апсорбира брзо во кожата, обезбедување на есенцијални хидратација која остава чувство на кожата мека и свиленкаста.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Развивам со Лаванда, Камилица, и Еукалиптус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите