.

.

Поставете A96 Бања & Блум ОКТОМВРИ DIFFUSER МАСЛО Бања & Блум FRANGIPANI МАСАЖА МАСЛО DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A96 Бања & Блум ОКТОМВРИ DIFFUSER МАСЛО Бања & Блум FRANGIPANI МАСАЖА МАСЛО DHL EXPRESS Со Thaigiftshop

DEN 5076.24

Износ
Во продавницата.

❆ Оваа група се вклучени со : Бања & Блум FRANGIPANI МАСАЖА МАСЛО 260 ML. ❆ Бања & Блум ОКТОМВРИ DIFFUSER МАСЛО 300 ML. ❆ Награда за вашата кожа со нашите Бања & Блум Масажа на Нафта, кој е направен од Ориз Трици Нафта и Plumeria Цвет Екстракт да се промовира за кожата сјај и еластичност. ❆ На доброто мирис од Frangipani цвет носи светлина сладок мирис за да се смири и да се релаксираат вашиот ум и душа.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Награда за вашата кожа со нашите Бања & Блум Масажа на Нафта, кој е направен од Ориз Трици Нафта и Plumeria Цвет Екстракт да се промовира за кожата сјај и еластичност.А доброто мирис од Frangipani цвет носи светлина сладок мирис за да се смири и да се релаксираат вашиот ум и душа.Се исполни шарм во вашиот живот со мирис на Јасмин, Роза, Лили и суви лисја почнуваат да ја менуваат бојата и падот на теренот.Создавање на мирно но прекрасен и возбуда атмосфера за претстојниот на крајот на годината.Бања & Блум En Toute Saison diffuser е направен од не-токсични и био-degradable состојки.Тоа го исполнува вашиот простор за живеење со нашиот единствен мирис и остава само една весела и релаксирачка атмосфера на вашиот ум и душа.Нека Бања & Блум ви донесе среќа во текот на годината круг за вашиот животен стил.Насоки : Прелива diffuser масло во чаша / керамички сад.Место сите трската во сад за да го апсорбира масло.Потоа, флип како трската и местото сува страна на трската во сад.Нека diffuser се шири вашиот простор.Големина : 9.5x9.5x17cm.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена)Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите