.

.

Јога Душеци Торба За Чување Јога Мат Покрие Јога Опрема Торба Лесна Слоновите Црвено Религија Или Верување

Јога Душеци Торба За Чување Јога Мат Покрие Јога Опрема Торба Лесна Слоновите Црвено Религија Или Верување

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Премиум Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина. (ЈОГА МАТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Големина : Две големини за вас да се избере.Погоден за 24 или 32 инчен јога мат.Комплетна Поштенски Дизајн : FREMOUS Јога Кеси е дизајниран со мазен и здрав Целосна патентите, што го прави лесно да се стави настрана јога мат или други предмети.Прилагодливи Рака : На рамо, рака е прилагодлив за кориснички должина и удобно носење.Деликатна обрасци : Нашите кеси имаат мулти design patterns, енергична и око-фаќање, инјектирање повеќе енергија и динамика на вашата јога пракса и фитнес.Големина На : Големи : 6.7x33.9 во/17x86 cm Погоден за 32 инчен јога мат Мал : 6.3x27.1 во/16x69 cm Погоден за 24 инчен јога мат Материјал : Изработени од 100% висококвалитетен Оксфорд ткаенина. (ЈОГА МАТ НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Прилагодливи Рака : На рамо, рака е прилагодлив за кориснички должина и удобно носење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите