.

.

Asus H110I-ПЛУС Плоча Мини-ITX DDR4 LGA 1151 H110I-ПЛУС

Asus H110I-ПЛУС Плоча Мини-ITX DDR4 LGA 1151 H110I-ПЛУС

DEN 4199.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.DDR4 меморија компатибилност. 5 X Заштита II - Напреден хардвер заштитни мерки за сите-коло заштита.Медиа-успешниот UEFI bios-от со EZ Flash 3. Фан Xpert 2+ напредни фан контроли за крајна ладење и нечујно перформанси.Интегрирани HDMI, DVI & VGA пристаништа за двоен монитор средини.Поддршка на 6-та Генерација Intel Процесори со DDR4 меморија поддржан од 5 X Заштита II хардвер заштитни мерки и CSM бенефиции, H110 I-PLUS/CSM е целосно опремен ефективни Мини-ITX плоча совршен за се што е од домашно кино Компјутери за голем простор-ограничени систем deployments.H110 I-PLUS/CSM со гордост го објаснува ASUS НАЈДОБРИ : Пробив, Лесно Подесување, Стабилна, Доверлива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите