.

.

Јога Мат Не се Лизга TPE черепот Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес и Фитнес

Јога Мат Не се Лизга TPE черепот Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога,

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на дрво кат, плочки на подот, цемент кат,трајни, висока јачина на абење отпор ,отпорни на влага.TPE МАТЕРИЈАЛ - Јога мат е направен од TPE материјал, кој не е ПВЦ и иритирачки мирис, како и повеќе мека, 100% не-токсични, кожата-friendly и мала тежина.Рециклира и да се избегне загадувањето на животната средина.ДИМЕНЗИИ : 24x72 инчен/61x183x0.6 cm или 32x72 инчен/80x183 x0.8 см.Подолг и поширок од редовните јога душеци, идеален за речиси секој.Јога душеци доаѓаат со бесплатен торбичката,можете да го носат на фитнес или каде што сакате.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : ЕДНА ГОДИНА - кавга без гаранција за нашиот јога мат.Ве молиме да бидат слободни да контакт преку е-Маил ако имате какви било прашања или проблеми.Бренд : YATELI.Екстра-дебел Јога Душеци обезбеди стабилен, леплива, не се лизга cushioned површината за вашата јога пракса.Совршен за дома или студио употреба, овој мат гарантира безбедност и удобност треба да се зголеми соодветно усогласување и одржување претставува и дополнителен амортизирање помага за заштита на зглобовите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите