.

.

Јога Мат Цвеќиња Со Рака, Про TPE Вежба Мат За Жена, Маж, Добра Еластичност И Двојно Страна Дебела Не се лизга, Sweatproof Јога Мат За Тренингот

Јога Мат Цвеќиња Со Рака, Про TPE Вежба Мат За Жена, Маж, Добра Еластичност И Двојно Страна Дебела Не се лизга,

DEN 107.76

Износ
Во продавницата.

❥Големина:70inch X24inch тежина : 1354g дебелина:0.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте 100% задоволни.Супериорен квалитет Добра resistance Comfort Soft Double страна не се лизга Portable Health Извонредна design Sweat доказ Лесно да се clean No разлика што се beginer или Спортски ентузијаст, добар мат може да се намали штетата, Тоа е повеќе важно да се имаат позитивен ментален став, додека тренингот.❥Рециклираат материјал : Ова јога мат е составена од TPE што се еколошки, нетоксичен и безбеден.Нашите душеци доаѓаат со бесплатен торбичката и рака,можете да го носат на фитнес или каде што сакате.Иако тоа е само 0.На yogamat имаат добри rsistence, Можете да уживате во вашиот тренингот секојдневниот!. ❥Двојно страна не се лизга : Нашата фантастична јога мапата користете ги двете страна на TPE материјал, подобра поддршка на вашето тело и да се спречи паѓа за време на фитнес.Зошто да се избере нашиот јога мат?Дали имате проблеми со одржување на вашиот вежбање?Дали често се чувствувате досадно додека се вежба?Нашите yogamat е вашата најдобра опција!Оваа јога мат е направен од не-токсични, без мирис и безопасно TPE материјал, кој е пријателски за телото и околината, и се препорачува од страна на јога љубовници.11 инчен, добра еластичност дава повеќе амортизирање и стабилност за твоето тело, која е побезбедно и поудобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите