.

.

Феникс Фитнес Вежби NBR Фитнес, Јога Мат, Двојно Двострано Анти Лизга Висока Густина Кат Мат - 185 x 61 см - 15 mm Екстра Дебели Фитнес Мат со Рака

Феникс Фитнес Вежби NBR Фитнес, Јога Мат, Двојно Двострано Анти Лизга Висока Густина Кат Мат - 185 x 61 см

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Лесен за чистење и влажност на абсорбента.На Феникс Фитнес Кат Мат е совршен за секоја фитнес ентузијаст или почетник.Димензии : 185 x 61 x 1,5 см Чувствуваат Изгори со Феникс Фитнес!Додадете Феникс Фитнес Кат Тастатурата на вашата кошница сега!.Без разлика дали сте поставување дом салата, или фитнес област или сте со почеток свој јавен салата, Феникс Фитнес ќе биде тука за да комплет надвор.Штити од хард подови, лесен и брзо сушење.Опремени со носи на рака за лесно патување.Совршен додаток салата.Вклучува носат на рака.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите