.

.

STAYTOP Јога Мат Убава Морето Желка Длабоко Еко-Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат Количка за Вежбање Мат за Јога Пилатес Салата Фитнес 70.8x26 инчен

STAYTOP Јога Мат Убава Морето Желка Длабоко Еко-Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат Количка за Вежбање

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Големината може да има 0.8"разлики се должи на рачно мерење.Лесен За Чистење : После вежбањето на јога мат, само да се избрише со влажна крпа.Најдобар Избор : Кога ќе сакате да го направите јога, Пилатес, аеробик, фитнес, ова јога мат е вашиот најдобар избор.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.8 X26 инчен и дебелина од 1 mm.СОВЕТИ : ве Молам не се изложуваат на сонце.Големина : големината на овој јога мат е 70.Поради тоа што може да обезбеди дополнителна перница за вашите зглобови кога вежбате.Тоа исто така може да се користи во спортски сали, јога studios, плажа, паркови, итн.По бришејќи чист, сув воздух во сенка.СОВЕТИ : ве Молам не се изложуваат на сонце.Материјал : задниот дел е направен од еколошки и здрава увезени природна гума, и слични страна е изработена од микрофибер.Совети : 1.Конечно, може да се стави во јога складирање торба.И даде јога складирање торба, јога мат може да биде укината и ставена во торба многу добро, многу лесен и удобен за носење.Издржлив и може да се влечат, висока температура отпорни, водоотпорен, не се лизга.Конечно, може да се стави во јога складирање торба.Издржлив и може да се влечат, висока температура отпорни, водоотпорен, не се лизга.Лесен За Чистење : После вежбањето на јога мат, само да се избрише со влажна крпа.И даде јога складирање торба, јога мат може да биде укината и ставена во торба многу добро, многу лесен и удобен за носење.По бришејќи чист, сув воздух во сенка.бидејќи тоа е многу подвижни.Пакет се вклучени : 1 јога мат + 1 јога складирање торба Материјали : задниот дел е направен од еколошки и здрава увезени природна гума, и слични страна е изработена од микрофибер.Избегнувајте непотребни спортски повреди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите