.

.

LORVIES ноќта на Вештерките Ликови Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога, Пилатес, Истегнување, Медитација, Кат & Фитнес Вежби (72 x 24 И?

LORVIES ноќта на Вештерките Ликови Јога Мат Еко Пријателски Не се Лизга Анти-Солза Вежба & Фитнес Мат за Јога,

DEN 1036.80

Износ
Во продавницата.

надгради не се лизга текстура дизајн на животната средина и рециклирање на материјалот двојно-layer tearproof дизајн премиум еластичност текстури лесен и удобен за носење 1/4 инчи совршен дебелина.Мат е безбедно да се користи.ПЛУС ГОЛЕМИНА:72"(183cm)x 27"(68cm) Дебелина : 0.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите