.

.

Сина Мувла Дамка Гел за Домаќинство Почиста Бања Туш инјекциска смеса Пломби Плочки Чистење

Сина Мувла Дамка Гел за Домаќинство Почиста Бања Туш инјекциска смеса Пломби Плочки Чистење

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

Брзо дејствување и ефективна:се отстранат дамките брзо, гел не е лесно да се volatilize кој може да обезбеди долгорочна делување.Едноставен и лесен за користење:се чека 3-10 часа и исплакнете дамки далеку без чистењето е потребно.Моќен гел:1)на иритирачки мирис на гел е помалку од обичните спреј 2)гел може да се држиме до било која површина и не тече надолу 3)нема штетни хемиски содржани.Широка употреба : може да се користи за скоро било која површина, како што туш ѕидови, кади, од не ' рѓосувачки челик потоне, одлична за кујна, бања, итн.Таа Работи! - слободно површина од грди дамки еднаш и за сите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите