.

.

CASTOR ЧАШИ МЕБЕЛ КАТ ЗАШТИТНИК глајд модели ЈАСНО + ЧУВСТВУВА ПОДЛОГА 60MM (пакет 24)

CASTOR ЧАШИ МЕБЕЛ КАТ ЗАШТИТНИК глајд модели ЈАСНО + ЧУВСТВУВА ПОДЛОГА 60MM (пакет 24)

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која tapers надолу за да 50mm во станот база.тепих заштитник планирам.castor првенство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите