.

.

ТОАЛЕТ СЕДИШТЕ МЕБЕЛ ГУМА БАФЕР ВЛОШКИ ЦРНА 3/4 ИНЧИ 19MM ( ) со ONESTOPDIY.COM

ТОАЛЕТ СЕДИШТЕ МЕБЕЛ ГУМА БАФЕР ВЛОШКИ ЦРНА 3/4 ИНЧИ 19MM ( ) со ONESTOPDIY.COM

DEN 645.60

Износ
Во продавницата.

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.мебел кат заштитник.заштитник подлога.Ние нудиме широк спектар на гума и најлон тоалет седиште buffers во различни големини бела или црна.Одредување на завртки вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите