.

.

SoftTouch 2 1/2 Круг на Себе-се Држиме Gripper Влошки - Заштита на Површини, да ги Задржи на Мебел во Место, Кафеава (12 Парчиња)

SoftTouch 2 1/2 Круг на Себе-се Држиме Gripper Влошки - Заштита на Површини, да ги Задржи на Мебел во Место,

DEN 378.48

Износ
Во продавницата.

Заштита на Површини - Авто-Стап Не се Лизга Grippers заштита на дрвени предмети, плочки и линолеум површини од гребнатини и вдлабнатини.Заштита на Мебел - Gripper влошки обезбедува перница помеѓу објектот и на површината.Мебел нозе остане во место и не се копа во вашиот подови.Заштита на Други Површини - исто така, Може да се користи на décor и мали апарати за да се спречат несакани потези на табелата и контра блузи.Лесно да се Примени - За најдобри резултати, ќе се применуваат до чиста, сува површина, базирана на мебел ногата/стапалото.Пакет Вклучува : (12) 2 1/2" круг не-пропадна авто-стап gripper влошки, Браун.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите