.

.

Zorfeter 50 Компјутери Круг Чувствува Влошки за Мебел, Црна Тешки Ноктите На Чувствува Влошки за Стол, маса, Маса, Desser, Кабинет - Тврдо, Плочки на Подот Заштитници (Кол 20mm/0.

Zorfeter 50 Компјутери Круг Чувствува Влошки за Мебел, Црна Тешки Ноктите На Чувствува Влошки за Стол, маса,

DEN 154.80

Износ
Во продавницата.

Доволно Количество & Различни Големина - ќе добиете 50 компјутери ноктите на чувствува влошки, доволна количина за ваша употреба.Ние имаме различни големина стол нога кат заштитници на понудата, вклучувајќи 17mm/0.67", 20mm/0.8", 22mm/0.87", 24mm/0.94", 28mm/1.1". (Ве молиме имајте во предвид чувствува подлога е малку помал од пластична подлога.Стол нога големина треба да биде еднаква или поголема од пластична подлога.).Велат дека НЕМА Да Scuffs И Гребнатини! - Zorfeter Чувствува Мебел Влошки се направени од висока густина мека чувствува влошки и високо квалитетен челик помине, ќе се обезбеди трајна заштита.Еднаш ќе се инсталира, тоа ќе трае многу подолго отколку стап-на влошки.Тврдо Кат Заштитници - Дизајниран за дното на многу мебел нозе.Многу фини чувствува влошки може да го намалува триењето вибрации или бучава додека се движат мебел, и заштитува вашите скапи тврдо, керамички плочки, линолеум и подови од marring и гребнатини.Лесна Инсталација - ве Молиме ударна дупка однапред да се спречи виткање на ноктите или напукнување на мебел нозе.Допрете го нежно ја чувствува влошки во мебел нога.Zorfeter Услуги на Клиентите - Ние ќе се фокусираме на задоволството на клиентите и да се обезбеди 60-ден се Врати и Услуга за Замена.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние служат за вас со сите искреност!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите