.

.

Бебе Playpen крупните Playpen за Бебиња и мали деца со Портата за Безбедност Игра Дворови Детска Игра Област Затворен & Отворено 78 x 62 x 26 Светло Сиво (Вклучувајќи 50 Океанот ?

Бебе Playpen крупните Playpen за Бебиња и мали деца со Портата за Безбедност Игра Дворови Детска Игра Област

DEN 3167.76

Износ
Во продавницата.

4 x Вшмукување чаша tee.Можете исто така да се утврдат, види тв, зборување на телефон, итн.????【Екстра Големи Димензии】XMWEATHLY екстра-големи бебе playpen, обезбедува доволно простор за вашите малечки за да имаат слободен индексирање.Унисекс дизајн го прави тоа да стане најдобар избор како подарок за нова родител.Водоотпорен оксфорд материјал го прави полесно чистење, само треба да се избрише со влажна крпа и сапун да се исчисти.Бебето огради цевки се изработени од ' рѓа-доказ алуминиумски цевки и ABS зглобовите конекции, лесно да се размонтираат и соберат. 4 x 118 цевка (Долго Челични Цевки).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите