.

.

TOFOAN Кристал Beehive Тегла Мед - Чаша Мед Тенџере со Мечка и Капак Покритие за Домашна Кујна Продавница Мед и Сируп, Јасно Прекрасни Пчела Оркестарот, Мед Контејнер 14 Унц

TOFOAN Кристал Beehive Тегла Мед - Чаша Мед Тенџере со Мечка и Капак Покритие за Домашна Кујна Продавница Мед

DEN 443.76

Износ
Во продавницата.

[Совршена Големина] - Сад 6.Можете да го навалите jar малку да се добие мед кога ќе јадете од останатите мед на дното, или можете да користите други лажици.[Роман Капак & мечка дизајн] - Капак со мечка дизајн е лесен за употреба, го спречува мед од капе. 5, ПРОДАВНИЦА МЕД, НАДГРАДЕНИ ДИЗАЈН, ОДГОВАРА НА СЕКОЈА ПРИЛИКА, СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА, ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ.На Мечка на оваа тегла мед е пократок од тегла мед. 14-унца голем капацитет. [Удобен дизајн] - за Да го направат вашиот живот полесно, имаме, исто така, дизајн чаша мед мечка се држиме за вашиот мед тенџере.По мед теглата е полна со мед, ве молиме чувајте го на темно место или во свеж-водење слој на фрижидерот.5" со Дијаметар, Мечка 6" Долго.Стилски дизајн е одлична за готвење во кујната или служат на вашата маса, кога не го користите, тоа го прави прекрасно парче décor за вашата маса или countertop!. 3, Направени со елегантен висока borosilicate стаклоНе-токсични, Невкусна, Нема загадување, Убава, Транспарентни. [Одличен подарок идеја] - дизајн на стакло елегантен мед тегла со мечка е толку елегантен и практичен.Ова специјално дизајнирани мед тенџере тегла ќе го направите трик, без неред или екстра напор!.Го прави полесно да се земе мед за материи за чај и кафе, рамномерно се шири на бисквити или десерт.Што е убав подарок за вашиот нов хардвер, чај, љубовник, пријател, љубовник, и семејството.Јасно мед тенџере е убава и практична прилог на вашата кујна. (Тоа може да се скрши ако се користи неправилно.На мед тенџере се направени од Елегантен Висока Borosilicate Стакло-Не-токсични, Невкусна, Нема загадување, Убава, Транспарентни. 4, Елегантен мед чешел дизајн тегла со мечка е Одличен подарок идеја.6" Висок x 3. 1, Лесно да се додаде мед на топли пијалаци или леб без dirtying повеќе прибор и без правење на леплива хаос.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите