.

.

X-DREE 10pcs 16mmx20mmx1mm Бакар Рамен Прстен Запечатување Здроби за Миење Заптивка(10pcs 16mmx20mmx1mm Cobre Anillo plano Sellado Junta де arandela де aplastamiento

X-DREE 10pcs 16mmx20mmx1mm Бакар Рамен Прстен Запечатување Здроби за Миење Заптивка(10pcs 16mmx20mmx1mm Cobre

DEN 193.44

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Бакар Миење; Пакет Содржина : 10pcs x Бакар за Миење.Главната Боја : Бакар На Ѕвонење.Материјал : Бакар.Тежина : 9g(Peso : 9g.Димензии : 16 x 20 x 1mm / 0.63" x 0.8" x 0.04" (Внатрешен Кол.*OD*T)(Dimensión : 16 x 20 x 1 mm / 0.63' 'x 0.8' 'x 0.04' '(Diámetro interno * OD * T).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите