.

.

6 150mm Клупата Мелење Мелница Дискови Тркала 36 (крупни) и 60 (парична казна) Ронки 2pc

6 150mm Клупата Мелење Мелница Дискови Тркала 36 (крупни) и 60 (парична казна) Ронки 2pc

DEN 648.72

Износ
Во продавницата.

6" / 150mm 2pc мелење тркала. 2pc мелење тркала вклучува 1 x 36 ронки (крупни) и 1 x 60 ронки.Грубата и фината тркала.Арбор големина 1/2" / 13mm.Погодни за употреба со 6" / 150mm клупата брусилки.Професионална алатка за комерцијални или повремена употреба 6" / 150mm 2pc мелење тркало на Грубата и фината тркала Погоден за употреба со 6" / 150mm клупата брусилки тркала се направени од матрицата на крупни честички притисне и сплотени заедно за да формираат своја цврста кружни shape Arbor големина 1/2" / 13mm 2pc мелење тркала сет вклучува 1 x 36 ронки (крупни) и 1 x 60 ронки (парична казна).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите