.

.

OFFTEK 64GB Замена RAM Меморија за Gigabyte MW51-HP0 (DDR4-19200 - LRDIMM ECC) Сервер Меморија/работна Станица Меморија

OFFTEK 64GB Замена RAM Меморија за Gigabyte MW51-HP0 (DDR4-19200 - LRDIMM ECC) Сервер Меморија/работна Станица

DEN 10767.84

Износ
Во продавницата.

Лесна инсталација.Ограничен Доживотна Гаранција - се Чувствуваат сигурни дека вашата меморија ќе трае цел живот.Кога распоред престој за сервер знаеме дека мора да ги имате сите на место да се биде во можност за непречено спроведување на надградба.Зголемен мултитаскинг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите