.

.

Климакс Метал 2C-050-S T303 Нерѓосувачки Челик Два дела Стегање Јака, 1/2 го Понесе Големина, 1-1/8 OD, Со 8-32 x 1/2 Поставите Завртка

Климакс Метал 2C-050-S T303 Нерѓосувачки Челик Два дела Стегање Јака, 1/2 го Понесе Големина, 1-1/8 OD, Со

DEN 330.00

Износ
Во продавницата.

Сила на тврди и меки шахти.Дизајн целосно се ангажира вратило без било marring.Обезбедува 360 степени на стегање сила.Лесно да се инсталира каде главните демонтажа, инаку, би се потребни.T303 нерѓосувачки челик е ефикасен во корозивни средини.Нашите две парче менгеме на вратило јаки се слични на едно парче јаки колку што како тие работат.Две парче менгеме на јаки дојде, освен во две половини за лесна инсталација и одржување.Тие ветување да не март вратило.Тие се стега рамномерно низ окно затоа обезбедувајќи држење на моќта.Направени од T303 нерѓосувачки челик кој обезбедува одлична отпорност на корозија.Нашите вратило јаки се достапни во неколку различни стилови за да се исполнат вас или вашиот клиент потреби.Климакс Метални Производи Ко.во бизнисот за над 60 години е водечки производител на вратило јаки, цврсти спојки & keyless заклучување собранија.Климакс Метали, каде што објективна пазарна цена и одличен услуги на клиентите е нашиот ветување за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите