.

.

AMSDAMA Девојка Бебе Чевли Доенче Не се Лизга Гумени Единствена СТП Мека Кожа со Bowknot Мери Џејн Чевли Станови Деца

AMSDAMA Девојка Бебе Чевли Доенче Не се Лизга Гумени Единствена СТП Мека Кожа со Bowknot Мери Џејн Чевли Станови

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

СТП Кожа.Увезени.ткаенина единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу CM сантиметри. 【ЛЕСНОТИЈА И УДОБНО 】Оваа серија на мери џејн бебе чевли е модерен и светлина, која може целосно да го покаже cuteness и женственост бебе девојки.Стп кожа горен дел се полесни, малку водоотпорен, не е лесно да отече или деформира по апсорпција на вода, имаат полесни мирис, и лесно се чистат. 【ЛЕСНО се НОСАТ s нозе и да го изберат правото големина за вашето бебе.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 0,5 cm (0.2 инчи), ве молиме да се разбере.Освен тоа, може да биде мала хроматските аберации поради различни прикази.Категорија : Марија Јане Shoes Fit Возраст : 0-15 месеци baby Gender : Девојка Бебе Infant Material : СТП Кожа на Горниот и Гума Sole Color : Црвена Розова Бело Злато Црна Браун , итн.Сезона : Пролет, Лето и Autumn Package содржина : 1 пар чевли. (Големина референца : 1 инч = 2.54 см). 0-6 месеци младата : пета до пети должина = 11 cm (4.33 инчи)6-9 месеци младата : пета до пети должина = 12 cm (4.72 инчи)9-15 ч месеци младата : пета до пети должина = 13 cm (5.12 инчи).Имајте пријатна совети.answer : ___________________________ note : .Препорачаната возраст за повикување само.Ве молиме да се измери должината на вашата babys нозе и да го изберат правото големина за вашето бебе.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 0,5 cm (0.2 инчи), ве молиме да се разбере.Освен тоа, може да биде мала хроматските аберации поради различни прикази.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите