.

.

Бура Школка СС-55 Отворено ТВ Куќиште, 45-55 инчен

Бура Школка СС-55 Отворено ТВ Куќиште, 45-55 инчен

DEN 9609.60

Износ
Во продавницата.

8 x 8 инчи Совршен за патио, базен куќа, врати дворови и повеќе!.Воведување на Бура Школка Надворешен Хард Школка ТВ Покрие со ТВ Ѕид Заградата.Големини кои одговараат на повеќето Телевизори со рамен екран од 40 инчи до 65 инчи (дијагонала на екран).Целокупната Димензии : 54. 2 парче тешко школка ABS пластика ТВ покрие - Собранието е Потребно.Водоотпорна, Отпорност, и УВ отпорни.Тешко Школка Покрие димензии - 54.Бура Школка Отворено ТВ Куќиште го прави возможно да се направи каква било стандард во ЖИВО на отворено во ЖИВО!.Зглобот на раката монтажа стапка (вклучени).Големини кои одговараат на повеќето Телевизори со рамен екран од 40 инчи до 65 инчи (дијагонала на екранот)2 парче тешко школка ABS пластика ТВ покрие - Собранието е Потребно.Бура Школка задниот капак (вклучени).Водоотпорна, Отпорност, и УВ resistant Front Поклопецот е целосно пренослив за непречено гледање и звук од TVTV Ѕид Заградата е изграден од цврст, тешки мерач челик со трајни обложени заврши.Предната Маска е целосно пренослив за непречено гледање и звук од TV.TV Ѕид Заградата е изграден од цврст, тешки мерач челик со трајни обложени заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите