.

.

BONYOUN Место Мат, Добра Ткаени рачно изработени Ратан Placemats, Топлинска Изолација Вечера Мат за Дома 10cm 1

BONYOUN Место Мат, Добра Ткаени рачно изработени Ратан Placemats, Топлинска Изолација Вечера Мат за Дома 10cm

DEN 68.88

Износ
Во продавницата.

Декорација : Со добра ткиво и повеќе се згусне дизајн, местото мат може да биде добра декорација на вечерата на маса.Лесен За Чистење : местото мат може да се мијат директно во вода, се отстранува дамките брзо и не ќе исчезнат лесно.Високо-квалитетни Материјали : Направен од ратан материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни, практични, здрав, стабилен и исклучителна.Големина Детали : Постојат три големини за да изберете од.Димензии : 8cm/3.1", 10см/3.9", 13cm/5.1" .Тоа е пренослив и лесен.Применливи Сцена : Таа е погодна за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, кујна, итн., кој е широк спектар на апликации.Опис : Со добра ткиво и повеќе се згусне дизајн, местото мат може да биде добра декорација на вечерата на маса и да може ефективно да се задржи на табелата од scald.Она што на местото мат може да понуди што е тоа што може да се мијат директно во вода, се отстранува дамките брзо и не ќе исчезнат лесно.Направени од ратан материјал, тоа е издржлив.Постојат три големини за да изберете од.Таа е погодна за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, кујна, итн.Точка Име : Место Mat Material : Rattan Features : Топлинска Изолација, Силна Изградба, Носат-resistant Size Детали : Димензии : 8cm/3.1", 10см/3.9", 13cm/5.1" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Место Мат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите