.

.

Табела Душеци Увеселителен Парк, Круг Не Се Лизга Памук Предиво Ткаени Табела Изолација Солидна Подлога Placemat Мат Увеселителен Парк - Беж

Табела Душеци Увеселителен Парк, Круг Не Се Лизга Памук Предиво Ткаени Табела Изолација Солидна Подлога Placemat

DEN 68.64

Износ
Во продавницата.

Површината на coasters е мазна за да ви помогне да се стави на куп stably.На дното, има поддршка плута дизајн за анти-лизга.Увеселителен парк дијаметар погоден за сите чаши, кригла, куп, итн.Лесно да се чисти, се попогодни да се исчисти од силикон увеселителен парк, само исплакнете го со вода.Може да се користи за домот, градината, ресторан, канцеларија, кафе, бар, клуб и студио.Спецификации : површината на coasters е мазна за да ви помогне да се стави на куп stably.На дното, има поддршка плута дизајн за анти-лизга.Увеселителен парк дијаметар погоден за сите чаши, кригла, куп, итн.Лесно да се чисти, се попогодни да се исчисти од силикон увеселителен парк, само исплакнете го со вода.Може да се користи за домот, градината, ресторан, канцеларија, кафе, бар, клуб и студио.Тип : Табела Изолација Подлога Материјал : Памук Предиво Карактеристики : Солидна Боја, Ткаени, Трајни, Анти Се Лизга, Круг Кол. : 36cm/14.17" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Табела Изолација Подлога (Другите Не се Вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите