.

.

JPONDO 6Pcs/Set Памук, Лен Placemats Мермер Природни Печатени Маса Душеци Дома Декор

JPONDO 6Pcs/Set Памук, Лен Placemats Мермер Природни Печатени Маса Душеци Дома Декор

DEN 2256.00

Износ
Во продавницата.

100% Сосема нов и висок квалитет.Одбраниот материјал, водоотпорен и масло-доказ, добра топлинска изолација, исто така, има чинии, чаши stably.Prefect за секојдневна употреба.Уникатен дизајн, така што трпезариска маса декорација повеќе стил.Лесно да се чисти.Избрише со влажна крпа или мека крпа, сува во вентилирани место после миење, не се изложуваат на сончева светлина.Од скенирање и снимање други reasonssuch како настанување на физички и сликата е малку differentplease во вид боја prevailplease се разбере, ви благодариме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите