.

.

VHC Брендови Charley Шарени Лен Farmhouse Tabletop Кујна Placemat Сет од 6, Поставете 12x18, Црвена

VHC Брендови Charley Шарени Лен Farmhouse Tabletop Кујна Placemat Сет од 6, Поставете 12x18, Црвена

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Нашата Charley Црвено Placemat Собата е направена во 100% лен ткаенини што се нуди силен, абсорбента додаток за вашата кујна дека суши побрзо отколку повеќето памучни ткаенини.FARMHOUSE ОРКЕСТАРОТ : Нашата шарени маса мат собата е совршен за едноставни семејство вечери околу маса, или на забава со пријателите.За еден допир на елеганција, додадете појавување полначи информации за вашето место на поставување.КООРДИНАТИ : Целосна изгледот на вашиот farmhouse табела со нашите Charley Црвено Салфетка во Собата и Тркач.Еден допир на пергамент бела и црна направи совршена позадина за вашиот модерен farmhouse кујна.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секој placemat е правоаголна форма и 12x18" во големина.Совршен за стандардна големина farmhouse табела.ЛЕСНО НЕГА : Едноставно измијте нашата Црвена Лента Placemat Поставена на деликатна циклус и собори сува ниска за траен квалитет.Секој мат е безбедно да железо за ваша погодност, ако е потребно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите