.

.

Ладно Длето #110 7/8 X 18

Ладно Длето 110 7/8 X 18

DEN 1816.32

Износ
Во продавницата.

Вкупна Должина : 18".Ширина : 7/8".Материјал : Челик.Се Користи За Да Се Намали И Форма Метали Помек Отколку Сечење На Работ На Длето.Сечење На Работ Агол Дизајнирана За Да Обезбеди Поголема Сила.Не Е Наменета Да Се Користи На Ѕидот И Материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите