.

.

BRTAGG Месијанска Mezuzah Случај, 4.1 Висина, Blue & Злато

BRTAGG Месијанска Mezuzah Случај, 4.1 Висина, Blue & Злато

DEN 223.44

Износ
Во продавницата.

Направени од високо-квалитет цинк легура.Вклучува Печатени Скролувајте (Не Кошер), Може да се вклопи во 3.5" копчето за.без Нокти.Тежина : 70g.Мал Mezuzah Случај, вклучувајќи печатени копчето (ние го препорачуваме откуп на Кошер заверена ракопис скролувајте).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите