.

.

MANYO ФАБРИКА Нашите Вегетаријанска Heartleaf Cica Чистење Пена корејски за нега на Кожата 4.0 fl мл (120ml)

MANYO ФАБРИКА Нашите Вегетаријанска Heartleaf Cica Чистење Пена корејски за нега на Кожата 4.0 fl мл (120ml)

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.

????НЕЖНА ПЕНА за ЧИСТЕЊЕ - Содржи благотворно формулација на долго ферментирано (144 часа) heartleaf екстракти & Centella asiatica, оставајќи чувство на кожата хидрирани и удобно. ????НЕЖНА ЕКСФОЛИЈАЦИЈА - Содржи 1,000 ппм на ситно земјата heartleaf.Тоа чисти порите и ги отстранува мртвите клетки на кожата и други нечистотии нежно, но сепак ефективно. ????НАВЛАЖНУВАЧКИ & ХИДРАТАНТЕН - Бамбус, Phytoncide, Бела Бреза. ????НЕ-ИРИТИРАЧКИ & БАЛАНСИРАЊЕ на p H. ????ДОЛГО-ФЕРМЕНТИРАН HEARTLEAF ОД JIRISAN - Висок квалитет heartleaf екстракти беше подложен 144 часа на ферментација.Тие се исклучително богати со смирувачки и поправка својства, оставајќи ја кожата чувство на смиреност и добро заштитена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите