.

.

МАЈКА НАПРАВЕНИ Длабоко во Порите Чистење Активен Јаглен во Прав Лицето Измијте го, 1.94 мл | Акни Бесплатен Дневен Microfoliant | pH Балансирање на Вегетаријанската Чистење

МАЈКА НАПРАВЕНИ Длабоко во Порите Чистење Активен Јаглен во Прав Лицето Измијте го, 1.94 мл | Акни Бесплатен

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

????ЈАГЛЕН во ПРАВ EXFOLIATING ЛИЦЕТО ИЗМИЈТЕ : За секојдневна употреба за да впие до вишокот масла, очисти нечистотии од големи пори, и благо разлиствам без одземање и било иритации. ????КОЖАТА се ЧУВСТВУВА МНОГУ ЧИСТА, МАЗНА и МЕКА – Од папаја ензим активност, тоа resurfaces со испирање далеку мртвите клетки на кожата, остатоци, и други gunk на површината на кожата. ????НАЈДОБРИОТ ЛИЦЕТО ЧИСТЕЊЕ ЗА МРСНА кожа, АКНИ, ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Ова p H балансирана, unscented, и вегетаријанска храна, лицето измијте е нежна доволно за уште најмногу осетлива кожа. ????ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY Лесно да се користат; само една четвртина големина на прав е потребно со неколку капки вода, додаде, давајќи крем пенливата.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА ФОРМУЛА БЕЗ parabens, алкохол, багрила, конзерванси, и масло - МАЈКА на Сите производи НАПРАВЕНИ се едноставен, но ефикасен; не-иритирачки & кожата-пријателски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите