.

.

Neutrogena Масло Бесплатни Салицилна Киселина Розова Грејпфрут Пора Чистење на Акни Миење и Чистење на Лицето со Витамин Ц, 9.1 fl. оз

Neutrogena Масло Бесплатни Салицилна Киселина Розова Грејпфрут Пора Чистење на Акни Миење и Чистење на Лицето

DEN 227.52

Износ
Во продавницата.

9.1 течност унца пумпа Шише на течни нафтени Слободни акни на лицето чистење со салицилна киселина акни медицина за Лекување на акни и да се спречи во иднина breakouts, откривајќи појасна кожа за само 1 недела.Лицето измијте ги содржи подигнување розова грејпфрут, мирис и природно добиени грејпфрут екстракти Плус Витамин Ц. Лицето измијте ги содржи Микро Јасно технологија и Максимална сила салицилна киселина акни медицина да Моќно борбата breakouts, blackheads, па дури и појава на акни марки.Paraben-Free, Алуминиум-Слободни.Масло Слободни салицилна киселина чистење цели акни борбена Моќ длабоко во порите да се отстрани масло, оставајќи чувство на кожата Свежа.Специјално формулиран за акни склони кожата и ќе исплакнете чисти без текот на сушењето на кожата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите