.

.

SEKC 128GB microSDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер А2 UHS-I U3 V30 Full HD 4K Ultra HD (SV30A2128)

SEKC 128GB microSDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер А2 UHS-I U3 V30 Full HD 4K Ultra HD (SV30A2128)

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Интерфејс : Микро SDXC мемориска картичка со SD Адаптер.Во никој случај ние, неговите добавувачи или било соработници нема да бидат одговорни за било какви индиректни, последователни, инцидентни или посебни штети, било финансиска загуба или било каква загуба на податоци или на датотеки.Брзина базирана на интерни тестирања.Вистински корисник складирање помалку.Се препорачува употреба : чување на документи, слики, видеа, апликации.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Вистински брзини на пренос ќе зависи од работата на животната средина, компјутерска опрема и други фактори, се препорачува употреба : чување на документи, слики, видеа систем компатибилност : уреди кои поддржуваат micro SDXC картички.Оптимален формат : ex FAT (ве Молиме Имајте во предвид : SEKC е Јапонски бренд.SEKC 128 GB micro SDXC мемориската картичка со адаптер - UHS-I U3, А2, V30, 4 K, C10, micro SD - SV30 A2128 интерфејс : micro SDXC мемориска картичка со SD Адаптер.Пакувањето на производот ќе биде во Јапонски).UHS-1 U3, А2, V30, 4 K Ultra HD, Класа 10. За камери, таблети, паметни телефони, играчките конзоли и други уреди.

Параметрите на производот

made in Taiwan, waterproof, shockproof, x-ray proof, temperature resistant :

Им се допаѓа и на купувачите