.

.

Passionfruit Nectarine Бања Соли, 16 унци

Passionfruit Nectarine Бања Соли, 16 унци

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Затворете ги очите и опуштете се во топла бања со нашите бања соли.Нашите вани соли се направени со Европската Спа Соли.Европската Спа Соли се соларна испарува и берат од чистото водите на Средоземното Море.Тие се произведени со користење на античките метод на соларни испарување во регион кој е слободен од загадување и има висок испарување стапки.Европската Спа Соли се еден од најчиста соли во светот.Нашата бања соли доаѓа со лажичка за лесно мерење.Рачно изработени во САД.Конзерванс Слободни & Боја Слободни.Нашите Passionfruit Nectarine е извонредно привлечна фузија на passionfruit нектар и сочни nectarine парчиња со ноти на зрела манго, кората од лимон, рим apple и plumeria.Овој мирис е phthalate слободни.Затворете ги очите и опуштете се во топла бања со нашите бања соли.Нашите вани соли се направени со Европската Спа Соли.Европската Спа Соли се соларна испарува и берат од чистото водите на Средоземното Море.Тие се произведени со користење на античките метод на соларни испарување во регион кој е слободен од загадување и има висок испарување стапки.Европската Спа Соли се еден од најчиста соли во светот.Ова е комерцијален мешавина на различни големини на сол кристали.Нашата бања соли доаѓа со лажичка за лесно мерење.Нашите Passionfruit Nectarine е извонредно привлечна фузија на passionfruit нектар и сочни nectarine парчиња со ноти на зрела манго, кората од лимон, рим apple и plumeria.Овој мирис е phthalate-слободни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите