.

.

Zylast Антисептички (Широк Спектар на Антимикробна) 8 мл.

Zylast Антисептички (Широк Спектар на Антимикробна) 8 мл.

DEN 394.08

Износ
Во продавницата.

Традиционалните алкохол-базирани рака sanitizer со пресврт.Тоа е постојана!И тоа moisturizes вашите раце.Одлично за вашето биро, кујна контра, ноќната или купот на носителот.Пумпата обезбедува точната сума треба да ги покрие вашите раце.Широк Спектар на Антимикробна : Тоа убива 99.9% од бактериите со упорни моќ за долготрајни покриеност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите