.

.

Nikon Z5 Целосна Рамка Mirrorless Камера со 24-50мм Зум Објектив Пакет со 32GB SD Картичка, Торба, Corel Mac Софтвер за Полнење и Додатоци

Nikon Z5 Целосна Рамка Mirrorless Камера со 24-50мм Зум Објектив Пакет со 32GB SD Картичка, Торба, Corel Mac

DEN 3215.76

Износ
Во продавницата.

фокус систем кој може да се фокусира во близина на рабовите, откривање и следете ги очите (луѓе, мачки и кучиња) и песна предмети.Креативни карактеристики built-in, вклучувајќи timelapse, повеќе изложеност, креативни слика контроли и фокус shift фотографија.Врвен 273 точка автом.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.3 ПРАТЕНИК целосна фрејм CMOS сензор произведува интензивно детални слики, lifelike 4 K UHD видео, ултра плитки длабочина на полето и особено чисти ниско-светло снимки.Спарувањето на софистицирани сепак едноставен 24 мегапикселна Z 5 со мали, лесни, NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.Интензивно се детални 24 MP целосна рамка за слики и 4 K UHD видеа.Помалку Than Br Greater Than Harness целиот поглед на експанзивна целосна рамка леќи, и фаќање над 50% повеќе од сликата површина од исечете-сензор камери.Помалку Than BGreater Од Nikon Z 5 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело - да им Помогнам на границите на вашата креативност со Z 5, иновативен целосна рамка mirrorless камера изграден околу Nikon е револуционерна Z планината.Z5 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело со NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.Без оглед на вашиот вештина ниво, Z 5 обезбедува детални слики, прецизност автофокус и алатки треба да биде креативен како е можно.Помалку Than BGreater Than The целосна слика.Помалку Than BGreater Than Z 5 Целосна Рамка Mirrorless Камера Тело со NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите