.

.

10 Тон Преносни Моќ Хидраулични Рака Пумпа Џек Тело Рамка Комплет за Поправка Алатка Лифт Ram меморија за Тешки Кревање, Туркање на Извлекување, Свиткување, Зацврстув

10 Тон Преносни Моќ Хидраулични Рака Пумпа Џек Тело Рамка Комплет за Поправка Алатка Лифт Ram меморија за Тешки

DEN 3647.76

Износ
Во продавницата.

Се користи за автомобили, камиони, фарма и тешка опрема поправка.За Оптоварување : Максимално оптоварување не може да го надмине оценет капацитет.Лесно да се соберат, Безбедно е исклучително Лесен за употреба.Товарот не може да ја надмине половината од капацитетот кога сите цевки се користи.Продолжување на клипот може да нето надмине мозочен удар.Совршен за голем број на autobody поправка, рамка поправка и изградба на работни места.Објектот Спецификации : Боја : црвена Големина : 32"x17"x6.5" / 815mm*430mm*165mm N.W. : 68lb / 31kg G. W. : 73lb / 33kg Капацитет : 10 тони Џек Моќ Тип : Хидраулични Max Кревање на Висина на : 130 mm Цилиндар Min Висина : 330 mm Работен Притисок : 62 Mpa Масло Бидат Пополнети : 500 g Вчитување : Максимално оптоварување не може да го надмине оценет капацитет На товар не може да ја надмине половината од капацитетот кога сите цевки се користи.Продолжување на клипот не може да го надмине мозочен удар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите