.

.

Моќ Инвертер Чиста синусен облик 1600W 2200W DC 12V/24V на AC 110V/220V/230V Трансформатор Конвертор Автомобил Моќ Инвертер КЛИМА Места Автомобили Инвертер за Лаптоп,Рампа,Телефон?

Моќ Инвертер Чиста синусен облик 1600W 2200W DC 12V/24V на AC 110V/220V/230V Трансформатор Конвертор Автомобил

DEN 3431.76

Износ
Во продавницата.

МОЌЕН МОЌ ИНВЕРТЕР : Ова инверторот е струен трансформатор кој може да се конвертира 12 V / 24 V DC да 110 V/220 V AC.Излезна струја е важечки за сите опрема видови.Направи тоа крајната автомобил патување полнач за возење на патиштата, празниците или далечински workstations.ПОВЕЌЕ за ЗАШТИТА : Помине CE, УЛ сертификација.Вграден сигурносен осигурач обезбедува целосна заштита од прегревање, преоптоварување, overvoltage, ниско оптоварување, и краток спој.Можете да го користите за безбедно.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ : Изработени од алуминиумска легура, тоа е здрав, убав, лесен, и обезбедува напредни падне заштита.Интегриран фан намалува топлина build-up, спречува краток кола и се протега услуга живот.ГЛАВНА ЦЕЛ : конвертерот има универзална енергија приклучок за мулти-функција на полнење.Како што се лап-топ компјутери, мобилни телефони, дигитални камери, видео рекордери, автомобил фрижидери и различни инструменти.Идеален за road возење, мобилна канцеларија и кампување.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Нашите производи се произведени со највисоките стандарди за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите