.

.

SALUTUY Батеријата Switcher, Батерија Конвертор Батеријата Конвертор Случај Бела за Батеријата за Електроника

SALUTUY Батеријата Switcher, Батерија Конвертор Батеријата Конвертор Случај Бела за Батеријата за Електроника

DEN 189.36

Износ
Во продавницата.

Со батеријата ограничување на слотот за да се поправи на батеријата на добро место.Совршен за електроника и итни ситуации.Парична казна изработка на мирување спецификација, 2x AA батеријата може да се конвертира во 1x D батеријата.Изработени од еколошки материјали, за да на вашето здравје.Голема сила и силна жилавост, Мали димензии, лесно да се носат.Опис : објектот е збир на 4pcs стручни и практични батеријата адаптер конвертор случаи, кои се специјално користи за да конвертирате било големина АА да големината D батерија за употреба.Само да се стави 2 АА батерии во конвертор, тоа ќе функционира исто како и на Д-големина на батеријата.Според тоа, тоа е совршен за електроника и итни ситуации.Карактеристики : 1. Изработени од еколошки материјали, за да на вашето здравје.2. Мали димензии, лесно да се носат.3. Парична казна изработка на мирување спецификација, 2x AA батеријата може да се конвертира во 1x D батеријата.4. Голема сила и силна жилавост.5. Со батеријата ограничување на слотот за да се поправи на батеријата на добро место.6. Совршен за електроника и итни ситуации. 7. Може да се конвертира било која големина AA батерија на големина D батеријата.Спецификации : Тежина : 43g Quantity : 4 Material : Трајни тврда пластика.Боја : Проѕирна white Convert било AA батерија на Г батеријата Внимание : Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!Пакет се вклучени : 4 x Батеријата Конвертор Случаи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите