.

.

Значи И Оригинални MDR-20-12 Единствен Излез Индустриски DIN Железнички Напојување 12V 1.67 A 20W

Значи И Оригинални MDR-20-12 Единствен Излез Индустриски DIN Железнички Напојување 12V 1.67 A 20W

DEN 549.12

Износ
Во продавницата.

Features LPV-60/100 : 90~264 VAC input LPV-150 : 180~305 VAC текст only Fully куќишта со IP67 level Protections : Краток спој / Преоптоварување / Над напон /Текот температура (LPV-150 само)Константен напон mode Class 2 моќ на единица / Помине LPS (LPV-60-12/15/24/36/48 само)Изолација класа II, нема F.Изолација класа II, нема F.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел. Погоден за LED-базирани декоративни/архитектонски осветлување,ПРЕДВОДЕНА фаза, театар и осветлување, и LED електронски дисплеи.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Константен напон режим.Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не.Ако одбиете пакетот поради било наплаќа данок или должност, ние го задржуваме правото да ја полните СИТЕ превозот на трошоците) и 5% (од вкупните цена) такса за ракување. 2 години гаранција.Целосно куќишта со IP67 ниво.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Моќ извира покриени од еден ден.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите